Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na której zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. W tym roku część artystyczną przygotowali uczniowie klasy II pod kierunkiem swojej wychowawczyni, pani Marzeny Lis. Drugoklasiści swoją wdzięczność za codzienny trud nauczyciela wyrazili w pięknych słowach wierszy i piosenek. Część artystyczną zwieńczył uroczy taniec w wykonaniu dziewczynek, po czym występujący uczniowie rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne prezenty w formie breloczków w kształcie zielonych koniczynek. Przemiłe słowa w stronę nauczycieli tradycyjnie skierowali również reprezentanci Samorządu Uczniowskiego na pamiątkę rozdając śliczne, własnoręcznie wykonane kartki okolicznościowe.

W części oficjalnej dyrektor szkoły, pani Jadwiga Łucarz, odczytała list z życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej od pana posła Wiesława Krajewskiego oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, a także podziękowała za zaangażowanie i codzienną pracę nad kształceniem i wychowaniem młodego pokolenia.

Serdeczności dla pedagogów popłynęły również ze strony Rady Rodziców reprezentowanej przez przewodniczącą, panią Igę Pająk, od których wraz ze wzruszającymi słowami nauczyciele i pracownicy obsługi otrzymali piękne kwiaty i upominki. Dziękujemy serdecznie za pamięć, obecność i okazaną sympatię.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty złożył także obecny na akademii wójt gminy, pan Tomasz Banek.

Zakończeniem uroczystości stało się rozdanie Nagród Dyrektora, które zostały wręczone paniom: Lucji Kołaczyńskiej, Alicji Kozioł, Marii Iwonie Wojciechowskiej oraz Elżbiecie Biedrońskiej. Nagrody Wójta otrzymały osoby codziennie dbające o to, by uczniowie przebywający w szkole i przedszkolu nie byli głodni – pani Barbara Kogut oraz pani Renata Witaszek. Gratulujemy.

Skip to content