Szkoła Podstawowa im. Stanisława Miłkowskiego w Wietrzychowicach
Strona główna
Informator szkolny
 • Dyrekcja
 • Sekretariat
 • Nauczyciele
 • Pedagog szkolny
 • Logopeda szkolny
 • Biblioteka
 • Świetlica szkolna
 • Jadłospis
 • Bezpieczeństwo w szkole

 

 

Deklaracja dostępności
Rok szkolny 2021/2022
 • Wydarzenia
 • Kalendarz roku szkolnego
 • Spotkania z rodzicami
 • Wychowawcy klas
 • Rada Rodziców
 • Samorząd Uczniowski
 • Dowozy uczniów

 

 

Dokumenty szkolne
 • Statut szkoły
 • Programy i regulaminy
 • Druki do pobrania
Projekt zdalna szkoła+

informator

Dyżury nauczycieli
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
logo Kuratorium Oświaty w Krakowie

logo Biuletynu Informacji Publicznej

Archiwa
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie klasy III naszej szkoły w rozgrywanych w Zbylitowskiej Górze finałach powiatowych ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego o Puchar Tymbarku w kategorii U-10. Nasza drużyna – na inaugurację rozgrywek grupowych – odniosła łatwe zwycięstwo nad reprezentantami gminy Tarnów 7:0. Aby wygrać grupę i awansować do finałowej trójki musieli pokonać mocny zespół z Pleśnej, który również miał na koncie wysokie zwycięstwo. Po pechowym początku i stracie bramki długo zanosiło się na porażkę, ale końcówka należała do naszej drużyny, która najpierw wyrównała wynik meczu, a w końcówce po raz drugi pokonała bramkarza rywali. Taki wynik oznaczał I miejsce w grupie i co najmniej III miejsce w powiecie. W fazie finałowej – niestety – brakło już sił i umiejętności, aby skutecznie przeciwstawić się silnym ekipom z Zakliczyna i Radłowa. W drużynie z Wietrzychowic wystąpiło tylko 7 osób (jeden rezerwowy), stąd w trzecim i czwartym meczu zaczęło brakować sił w rywalizacji ze znacznie bardziej liczebnymi rywalami.
Zwycięzcami całego turnieju została reprezentacja Zakliczyna, która będzie reprezentować powiat tarnowski w finale wojewódzkim.
Skład SP Wietrzychowice:
Oliwier Urban, Bartek Curyłło, Tomek Kosoń, Igor Wiśniewski, Bartek Fortuna, Filip Wilkosz, Monika Tarchała

Stanisław Nowak